اعزام تیم مینی والیبال دختران به مسابقات کشوری

اعزام تیم مینی والیبال دختران به مسابقات کشوری

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال شاهرود،تیم مینی والیبال دختران شاهرود به مسابقات قهرمانی کشور اعزام گردید.این مسابقات از تاریخ 4 شهریور لغایت 7 شهریور در دانشگاه امام حسین(ع) تهران برگزار خواهد شد.

در تیم شاهرود خانمها:پندارپور،دامرودی،صفری،خجسته یزدیان و نوری به عنوان بازیکن، خانم بهنام به عنوان مربی و خانم منتظری به عنوان سرپرست حضور دارند.

این مسابقات با حضور 57 تیم از 23 استان کشور برگزار خواهد شد.از هر استان چهار تیم با شرط سنی متولدین یکم فروردین ماه سال 82 تا پایان اسفندماه همان سال می توانستند در این جشنواره که با هدف استعدادیابی و اخلاق برگزار شود، شرکت کنند که میانگین دو و نیم تیم شرکت کردند.
در پایان این جشنواره به چهار تیم برتر علاوه بر پکیج شرکت باریج اسانس کاشان، یک توپ والیبال که به امضای بازیکنان تیم ملی والیبال ایران رسیده است، به عنوان هدیه و یادگاری اهدا می شود.
گروه استعدادیابی کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال نیز نظارت ویژه بر این جشنواره دارد تا بهترین ها شناسائی و در آینده بر روی آنان سرمایه گذاری شود.
تعداد نفرات هر تیم پنج نفر است که شامل پنج بازیکن (چهار نفر اصلی و یک ذخیره) به اضافه مربی و سرپرست می شود.

همچنین مسابقات مینی والیبال پسران نیز از تاریخ 8 شهریور ماه در دانشگاه شهیدبهشتی تهران برگزار خواهد شد.

/ 2 نظر / 127 بازدید
عشق به مردم

سلام خوبي دوست من؟ مطالب مفيدي داري به منم سر بزن نظر يادت نره!!!!!!

آيدا

سلام وبلاگ تونو ديدم واقعا وبلاگ خوبي داريد ، منم يک سايت دارم با موضوع شبکه اجتماعي به اسم کليکي ها محيط خيلي جذاب و سالمي داره با کلي عضو صميمي و مهربان که واقعا خوشحال ميشم بياي و عضو بشي اين ادرس صفحه عضويت http://clickiha.net/signup اومدي خبر بدي بيام پست هايي که گزاشتي رو بخونم . منتظرم عزيز