اعزام داوران شاهرودی به کلاس داوری ارتقاء2

اعزام داوران شاهرودی به کلاس داوری ارتقاء2

امیر عرب اسماعیلی مسول روابط عمومی هیئت والیبال استان، ضمن بیان اینکه استان سمنان به عنوان یک مرکز آموزشی برای کلاس های داوری و مربیگری از سوی فدراسیون والیبال انتخاب شده است اظهار داشت: با توجه به امکانات مناسبی مانند سالن ها، خوابگاه ها و موقعیت جغرافیایی  و ...  فدراسیون والیبال تصمیم گرفت اکثر کلاس های داوری و مربیگری والیبال را با درجه  های مختلف در این استان برگزار کند.

وی تصریح کرد: پس از برگزاری کلاس ملی داوری برای خانم  ها و آقایان در چهار ماه گذشته  قرار شد یک دوره  با حضور داوران والیبال ۱۱استان در سمنان برگزار شود.

مسئول روابط عمومی هیئت والیبال استان سمنان با تاکید براینکه در این دوره آموزشی ۶۰داور آقا در دوره آموزشی ارتقاء سه به دو و دو به یک به مدت پنج روز در سالن انقلاب اسلامی شرکت کردند افزود: در این دوره آموزشی ۳۰داور در سطح دو به یک و ۳۰داور در سطح سه به دو شرکت کردند.

عرب اسماعیلی اضافه کرد: این داوران در ۳۵ساعت آموزش عملی و تئوری را فرا گرفتند.

وی بیان کرد: فرهاد شاهمیری از داوران بین المللی کشور که در مسابقات لیگ باشگاههای جهان برای رده بندی بین برزیل و لهستان داور اول بود و محمد رضا خالصی رئیس کمیته داوران هیئت والیبال استان که جز داوران بین المللی است به عنوان مدرس در این دوره آموزشی حضور داشتند.

این پیشکسوت عرصه والیبال استان سمنان گفت:  داورانی از استان های یزد، فارس، اصفهان، کردستان، سمنان، چهار محال بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، سنندج، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی در این دوره آموزشی شرکت کردند.

لازم به ذکر است در این کلاس 4 داور جوان شاهرودی آقایان:میلاد اسکندری نژاد،رضا نودهی،فرهاد بیاری و میلاد عرب اسماعیلی نیز حضور داشتند.

گزارش تصویری:

 

 

/ 0 نظر / 76 بازدید