نتایج روز شنبه و برنامه روز دوشنبه مسابقات جام رمضان 94

 فینالیست های نخست دستجات آزاد و روستایی مشخص شد

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال شهرستان شاهرود،در مرحله نیمه نهایی مسابقات جام رمضان94 دو بازی در روز شنبه 20 تیرماه در سالن تختی برگزار گردید.

در بازی نخست تیم های شرکت سیمان و کیان ماندگار شاهوار به مصاف یکدیگر رفتند که در یک بازی زیبا و مهیج تیم والیبال شرکت سیمان در دوست و با نتایج 25-18 و 25-16 توانست حریف خود را شکست دهد و به عنوان اولین فینالیست دسته آزاد خود را معرفی نماید.

در بازی دوم در چهارچوب دسته روستایی دو تیم شاهین تل و دهیاری سعدآباد رو در روی یکدیگر قرار گرفتند که در یک بازی نزدیک و زیبا تیم والیبال دهیاری سعدآباد توانست با نتیجه دو بر یک حریف خود راشکست دهد.در این بازی تیم دهیاری سعدآباد توانست ست های اول و سوم را با نتایج 25-22 و 25-17 پیروز و شاهین تل ست دوم را با نتیجه 25-22 پیروز شود.به این ترتیب دهیاری سعدآباد نیز فینالیست دسته روستایی مشخص شد.

- بازی اول:شرکت سیمان 2 - کیان ماندگار شاهوار 0
- بازی دوم:دهیاری سعدآباد 2 - شاهین تل 1

به این ترتیب در دسته آزاد تیم شرکت سیمان و در دسته روستایی تیم دهیاری سعدآباد توانستند به عنوان اولین فینالیست ها معرفی گردند.ضمن اینکه در بازیهای رده بندی برای کسب مقام سومی تیم کیان ماندگار شاهوار در دسته آزاد و تیم شاهین تل در دسته روستایی معرفی شدند. همچنین تکلیف دومین تیم های فینالیست در روز دوشنبه 22 تیر مشخص خواهد شد.

دوشنبه 22 تیر:
- بازی اول:مواد غذایی عمو حسن-اتحاد جوان
- بازی دوم:شهدای میقان-دهیاری گلستان

/ 0 نظر / 31 بازدید