تیم والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود قهرمان استان سمنان شد

تیم والیبال کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود قهرمان استان سمنان شد

تیم اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود در مسابقات والیبال واحدهای دانشگاهی استان سمنان با قاطعیت به مقام قهرمانی دست یافت .

رئیس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود ضمن اعلام این خبر گفت : مسابقات والیبال دانشگاههای آزاد اسلامی استان سمنان به میزبانی این واحد دانشگاهی و به مدت دو روز 17 و 18 اسفندماه در مجموعه ورزشی تختی شهرستان شاهرود برگزار شد که در پایان این مسابقات ، تیم کارکنان و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود توانست با شکست تمام حریفان به مقام قهرمانی دست یافت.

سعید حسنی افزود : در این مسابقات تیمهایی از دانشگاه های آزاد اسلامی دامغان ، شاهرود ، مهدی شهر و سمنان شرکت داشتند که به صورت دوره ای با هم بازی کردند و در پایان پس از تیم شاهرود تیم دامغان به مقام نایب قهرمانی رسید و سمنان هم عنوان سوم را کسب کرد.

وی خاطرنشان کرد : علیرضا عرب اسماعیلی ،سیدهادی نقیبی، محمد اسماعیلی ، امیر مزجی ، احمد قاسمی ، سید جواد حسینی ، سید مهدی حسینی ، اکبر زمانی ، حمید رضا اویس قرنی ، سید عباس موسوی ، علی عرب یارمحمدی با سرمربیگری سیدهادی نقیبی اعضای تیم والیبال دانشگاه آزاد اسلامی شاهرود را تشکیل می دادند.

یادآوری می شود تیم قهرمان اردیبهشت ماه سال آینده به مسابقات کشوری که در اردبیل برگزار می گردد اعزام خواهد شد.

لازم به ذکر است این مسابقات زیر نظر هیئت والیبال شاهرود برگزار گردید.

/ 0 نظر / 51 بازدید