قهرمانان مسابقات جام رمضان مشخص شدند

مواد غذایی عمو حسن قهرمان دسته آزاد
دهیاری سعدآباد قهرمان دسته روستایی

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال شهرستان شاهرود،مسابقات جام رمضان(یادبود شهدای گرانقدر عملیات رمضان)با معرفی قهرمانان خود به پایان رسید.بر این اساس در دسته آزاد تیم والیبال مواد غذایی عمو حسن و در دسته روستایی نیز تیم والیبال دهیاری سعدآباد توانستند مقام قهرمانی مسابقات را بدست آورند.

فینال سی امین دوره مسابقات جام رمضان در شاهرود،پنج شنبه شب در سالن تختی در ابتدا با مراسم افطاری که توسط هیئت والیبال برگزار شده بود و سپس در جریان مسابقه با حضور پرشور و گسترده تماشاگران و حضور ارزشمند مسئولین بلندپایه استان و  شهرستان برگزار گردید.فینالی که پر بود از صحنه های زیبا و دلچسب.ازحضور نونهالان والیبالیست که به طور سازماندهی شده در گوشه ای از سالن تعبیه شده بودند و رنگ و بویی زیبا به سالن داده بود تا حضور بسیاری از پیشکسوتان ورزش استان و شهرستان به ویژه پیشکسوتان والیبال که روزگاری موجب افتخار آفرینی بودند از صحنه های نوستالژی بحساب می آمد.

در بازی اول در دسته آزاد دو تیم شرکت سیمان و مواد غذایی عمو حسن با بهره گیری از بازیکنان غیر بومی خود وارد زمین شدند که پس از ارائه یک بازی زیبا و مهیج این تیم مواد غذایی عمو حسن بود که توانست حریف خود را با نتیجه دو بر صفر شکست دهد  و از عنوان قهرمانی سال قبل خود دفاع نماید.

بعد از بازی اول نوبت به رژه زیبای آکادمی های مینی والیبال بود که با استقبال و تشویق تماشاچیان و مسئولین در سالن همراه بود.آینده سازانی که نوید روزهای درخشانی را برای والیبال شاهرود می دهند.سپس از چند پیشکسوت روزهای نه چندان دور و یکی از داوران شهرستان مراسم تجلیل نیز به عمل آمد.همچنین جوایز ارزنده ای نیز بصورت قرعه کشی به تماشاچیان اهدا گردید.

در بازی دوم تیم های دهیاری سعدآباد و دهیاری گلستان در چارچوب دسته روستایی رو در روی یگدیگر قرار گرفتند.دیداری که از حساسیت فوق العاده ای از سوی هواداران خود دنبال می شد.در یک بازی نزدیک و زیبا این تیم دهیاری سعدآباد بود که توانست با نتیجه دو بر صفر حریف خود را شکست دهد و به مقام قهرمانی دست یابد.

در پایان نیز به تیم های اول تا سوم دستجات آزاد و روستایی کاپ قهرمانی،حکم قهرمانی و جوایز نقدیپنجاه میلیون ریالی نیز اهدا گردید.

/ 1 نظر / 96 بازدید
علی

سلام آقا سعید مرسی از اطلاع رسانی خسته نباشی لطف کن از فینال عکس بزار... با تشکر یا علی