قهرمانان مسابقات جام رمضان93 مشخص شدند

مواد غذایی عموحسن قهرمان دستجات آزاد

دهیاری گلستان قهرمان دستجات روستایی

به گزارش روابط عمومی هیئت والیبال شهرستان شاهرود،مسابقات جام رمضان 93 در مرحله فینال در دستجات آزاد و روستایی یکشنبه شب 5 مرداد ماه در سالن سرپوشیده تختی برگزار گردید.
مسابقات جام رمضان در مرحله پایانی خود شاهد خیل عظیم تماشاچیان بود که رنگ و بوی خاصی به سالن مسابقات داده بودند،همچنین حضور گسترده مسئولین کشور،استان و شهرستان و همچنین حضور پیشکسوتان ورزش و مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان هم از نکات مهم به شمار می رفت. خلاصه از پیر تا جوان آمده بودند تا نمایشی از والیبال شهرستان را نظاره گر باشند.
هیئت والیبال شاهرود برای این شب برنامه های ویژه ای تدارک دیده بود: اعلام حمایت از مردم مظلوم غزه و گفتن شعارهای مربوطه توسط حاضرین در سالن - شعار های مربوط به مبارزه با مواد مخدر - تجلیل از پیشکسوتان و نام آوران -مراسم قرعه کشی بین تماشاچیان و...
همچنین جایزه 40 میلیون ریالی مسابقات خود را همراه با جام قهرمانی و احکام ورزشی به تیم های اول و تا سوم مسابقات در دستجات آزاد و روستایی اهدا نمود.

دیدار اول فینال دستجات روستایی بود که تیم های شاهین تل و دهیاری گلستان در یک بازی جذاب و تماشاگر پسند به مصاف یکدیگر رفتند.که در نهایت تیم دهیاری گلستان توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهد و عنوان قهرمانی دستجات روستایی را از آن خود نماید.در این بازی دهیاری گلستان ست های اول و دوم را به ترتیب با نتایج 25-16 و 25-23 به پبروزی رساند، در ست سوم شاهین تل 25-20 پیروز و در نهایت ست چهارم دهیاری گلستان با نتیجه 25-19 توانست بازی را به سود خود به پایان ببرد.همچنین قضاوت این دیدار به عهده آقایان محمدرضا عرب اسماعیلی بعنوان داور اول و محمدرضا آشوری به عنوان داور دوم بود.

اعضای تیم دهیاری گلستان:(قهرمان دستجات روستایی)
مربی:
علیرضا حسین پور
بازیکنان:
رضا آجودانی-محمدحسن آجودانی-سعید حسین پور-علی باروتکوب-حامد حسین پور-داود برزمینی-مصطفی حسین پور-سیدحسین سلیمانی

اعضای تیم شاهین تل:(نایب قهرمان دستجات روستایی)
مربی:
ناصر نوریان
بازیکنان:
حسن مقصودی-حسن نوریان-علی سلطانعلی-حسن علی بیکی-حسین سلطانی-علی اکبر عامری-حسن مقصودی


دیدار دوم فینال دستجات آزاد بود که تیم های مواد غذایی عمو حسن و راه آهن در یک بازی نزدیک و زیبا به مصاف یکدیگر رفتند.که در نهایت تیم مواد غذایی عمو حسن توانست با نتیجه سه بر یک حریف خود را شکست دهد و عنوان قهرمانی دستجات آزاد را بدست آورد.در این بازی تیم مواد غذایی عمو حسن ست های اول و دوم را به ترتیب با نتایج 25-19 و 25-20 به پبروزی رساند، در ست سوم تیم راه آهن 25-23پیروز و در نهایت ست چهارم تیم مواد غذایی عمو حسن با نتیجه 25-21 توانست بازی را به سود خود به پایان ببرد.همچنین قضاوت این دیدار به عهده آقایان محمدرضا آشوری بعنوان داور اول و امیر عرب اسماعیلی به عنوان داور دوم بود.

اعضای تیم موادغذایی عمو حسن:(قهرمان دستجات آزاد)
مربی:
ناصر نوریان
بازیکنان:
عیسی ارمشی-میکائیل تاجر-احمد عادل-حسن نوریان-حسن مقصودی-علی سلطانعلی-محسن کریمی-حسین سلطانی-علی اکبر عامری

اعضای تیم راه آهن:(نایب قهرمان دستجات آزاد)
مربی:
محمدعلی میرزایی
بازیکنان:
تورج مظفری-مجید امیرعبداللهیان-محمدعرب ارمیان-رشید شمسایی-غلامرضا زمانی-سیدعلی حسینی-حسن علی بیکی-محتشم محتشمیان

لازم به ذکر است دیدار های رده بندی و فینال مسابقات توسط صدا و سیمای مرکز سمنان فیلم برداری گردید و در روز های آینده از شبکه استانی پخش خواهد شد که نهایت تشکر و قدردانی را داریم.

در پایان لازم است از حضور مجموعه تیم ها،تماشاچیان،مسئولین به خصوص اداره ورزش و جوانان،نیروی انتظامی-صدا و سیمای مرکز استان و شاهرود-رسانه های نوشتاری استان و شاهرود-هیئت های پزشکی ورزشی،بسکتبال و تنیس روی میز نهایت تشکر و از تلاشهای صمیمانه کمیته های برگزاری این مسابقات که ما را در برگزاری هر چه بهتر این مسابقات یاری نموده اند نهایت قدردانی را داشته باشم.

/ 0 نظر / 135 بازدید